POWDP25200 Aku okružní pila 20V 165mm LI-ION (bez baterie) POWERPLUS
20V, Li-Ion, 45°-90°, 165mm, 4000/min., 2,9kg, bez baterie a nabíječky
  • Kategorie: Elektrické pily
  • Výrobce:POWERPLUS
  • Model:Výchozí
  • Katalogový kód:POWDP25200
  • EAN:5400338093364
  • V nabídce od:22.01.2025
  • Dostupnost:K odeslání za 2-4 pracovní dny
  • Dostupné množství: 1 ks
  • Vaše cena: 2 366  / ks
  •  1 955  bez DPH
+ - ks
  • Váha (gr):3320
Doporučujeme:
Prohlédněte si další související zboží
Ostřička pilových kotoučů GSS 400 GÜDE
Kat. kód: 94217
Nedostupné
1 917  / ks
1 584  bez DPH
KRT020411 - Pilový kotouč na dřevo 165mm, 48T KREATOR
Kat. kód: KRT020411
Nedostupné
281  / ks
232  bez DPH
Nabíječka 20V/40V + Baterie 20V LI-ION 2,0Ah
Kat. kód: POWDP9062
K odeslání za 2-4 pracovní dny
2 043  / ks
Aku LED pracovní svítilna 3W, 12V, 230V, LI-ion GEKO
Kat. kód: G15100
K odeslání za 2-4 pracovní dny
230  / ks
190  bez DPH
Nabíječka 20V/40V - 4,0Ah POWERPLUS
Kat. kód: POWDP9051
844  / ks
698  bez DPH
Ochranné brýle bílé GEKO
Ochranné brýle bílé GEKO
Kat. kód: G90022
41  / ks
34  bez DPH
Pracovní latexové rukavice 9" WINTER FOX
Kat. kód: BR-RWWF9
41  / ks
34  bez DPH
Závěsný organizér na nářadí ORDERLINE KOR4, 31-dílů KISTENBERG
Kat. kód: KOR4
316  / ks
261  bez DPH
Pracovní stůl nastavitelný 100kg 0-90° Premium GEKO
959  / ks
793  bez DPH
Související produkty
Zvolte produkty které úzce souvisí s produktem
Akumulátorová okružní pila 18V Li-Ion, 150mm KS 18-0 GÜDE