Pila řetězová aku SHARE20V, BRUSHLESS, 30cm, 2Ah EXTOL PREMIUM
<p>baterie Li-Ion 20V/2,0Ah, délka lišty 305mm, doba nabíjení baterie 50min, objem olejové nádržky 120ml, hmotnost s baterií 3,1kg</p>
  • Kategorie: Elektrické pily
  • Výrobce:EXTOL PREMIUM
  • Model:Výchozí
  • Katalogový kód:8891920
  • EAN:8595703606175
  • V nabídce od:22.01.2025
  • Dostupnost:Nedostupné
  • Vaše cena: 3 473  / ks
  •  2 870  bez DPH
  • Váha (gr):4800
  • Délka lišty:30 cm
  • Youtube videa:https://youtu.be/HVooIOl3uTQ
  • Hmotnost produktu:3.1 kg
  • Vyvětvovací:ne
  • Napětí:20 V
  • Počet aku:1
Doporučujeme:
Prohlédněte si další související zboží
Motorová kosa/Křovinořez KAXL KG580 1,4kW + extra výbava
Kat. kód: KG580
K odeslání za 2-4 pracovní dny
4 337  / ks
3 584  bez DPH
Pracovní rukavice 9
Pracovní rukavice 9" TECH BLACK
Kat. kód: BR-RWTBC9
K odeslání za 2-4 pracovní dny
212  / ks
175  bez DPH
Nabíječka SHARE20V, 2x3,5A EXTOL PREMIUM
Kat. kód: 8891894
Nedostupné
967  / ks
799  bez DPH
POWOIL003 Olej na mazání řetězů 1l POWERPLUS
Kat. kód: POWOIL003
210  / ks
174  bez DPH
Baterie akumulátorová SHARE20V, 20 V Li-ion, 6000 mAh - EXTOL ENERGY
Kat. kód: 8891885
Nedostupné
1 288  / ks
Ochranný štít síťka na křovinořez MAR-POL
Kat. kód: M83093
91  / ks
75  bez DPH
Podpěra na dřevo skládací (koza) 150kg GEKO
Kat. kód: G10877
604  / ks
499  bez DPH
Související produkty
Zvolte produkty které úzce souvisí s produktem
Pila řetězová aku SHARE 20 V, BRUSHLESS, 30 cm, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM
Aku řetězová pila 18V, Li-Ion, 158mm MK 18-201-05 GÜDE
POWDPG7576 AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) POWERPLUS
Kat. kód: POWDPG7576
Aku jednoruční řetězová pila 6
Aku jednoruční řetězová pila 6", 2x Li-Ion, 2.0Ah MAR-POL