Palivový filtr Dr!ve+ DP1110.13.0158
- Kategorie: Dodatečné práce
- Výrobce:Dr!ve+
- Katalogový kód:DP1110.13.0158
- EAN:5907714155475
- V nabídce od:11.09.2022
- Dostupnost:skladem
- Dostupné množství: 3 ks
- Vnitřní průměr 2 [mm]:62
- Výška ( v mm ):147
- Vnější průměr 2 [mm]:71
- typ filtru:našroubovaný filtr
- CUMMINS6003112110
- CUMMINSC6003117480
- KOMATSU60003117480
- NISSAN164037F40A
- NISSAN16400JR00A
- NISSAN164037F40B
- NISSAN164037F401
- NISSAN164037F400
- NISSAN16400JR00B
- NISSAN16400EB30A
- NISSAN16400EB300
- NISSAN16400BN303
- NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi (100kW)
- NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 dCi (82kW)
- NISSAN ALMERA II (N16) 2.2 Di (81kW)
- NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi (82kW)
- NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 dCi (100kW)
- NISSAN ALMERA II Hatchback (N16) 2.2 Di (81kW)
- NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi (82kW)
- NISSAN ALMERA TINO (V10) 2.2 dCi (100kW)
- NISSAN ATLEON 110.35, 120.35 (78kW)
- NISSAN ATLEON 110.56, 120.56 (78kW)
- NISSAN ATLEON 120.16, 165.120 (117kW)
- NISSAN ATLEON 120.21 (151kW)
- NISSAN ATLEON 120.21, 210.120 (151kW)
- NISSAN ATLEON 120.45 (87kW)
- NISSAN ATLEON 120.56 (87kW)
- NISSAN ATLEON 130.16 (117kW)
- NISSAN ATLEON 130.21 (151kW)
- NISSAN ATLEON 140.70 (100kW)
- NISSAN ATLEON 140.75 (100kW)
- NISSAN ATLEON 140.80 (100kW)
- NISSAN ATLEON 150.21, 210.150 (151kW)
- NISSAN ATLEON 165.130 (117kW)
- NISSAN ATLEON 210.130 (151kW)
- NISSAN ATLEON 35.13 (92kW)
- NISSAN ATLEON 35.15 (110kW)
- NISSAN ATLEON 45.13 (92kW)
- NISSAN ATLEON 45.13 (92kW)
- NISSAN ATLEON 50.13 (92kW)
- NISSAN ATLEON 56.13 (92kW)
- NISSAN ATLEON 56.15 (110kW)
- NISSAN ATLEON 56.15 (110kW)
- NISSAN ATLEON 60.14 (100kW)
- NISSAN ATLEON 65.14 (100kW)
- NISSAN ATLEON 70.14 (100kW)
- NISSAN ATLEON 75.14 (100kW)
- NISSAN ATLEON 75.16, 165.75 (117kW)
- NISSAN ATLEON 80.14 (100kW)
- NISSAN ATLEON 95.16 (117kW)
- NISSAN ATLEON 95.16, 165.95 (117kW)
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 105.35, 110.35, 110.45 (TL0) (78kW)
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 120.35, 120.45 (TL0) (88kW)
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 125.35, 125.45 (TL0, VL0) (92kW)
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 28.10, 32.10 (77kW)
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 75.28 (TL0) (55kW)
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 90.32, 90.28, 95.32, 95.28 (TL0) (66kW)
- NISSAN CABSTAR E (TL_, VL_) 95.32 (70kW)
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi (106kW)
- NISSAN NAVARA NP300 (D40) 2.5 dCi 4WD (128kW)
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi (128kW)
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (120kW)
- NISSAN PATHFINDER III (R51) 2.5 dCi 4WD (128kW)
- NISSAN PICK UP (D22) 2.5 Di (98kW)
- NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 dCi (102kW)
- NISSAN PRIMERA (P12) 2.2 Di (93kW)
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 dCi (102kW)
- NISSAN PRIMERA Hatchback (P12) 2.2 Di (93kW)
- NISSAN PRIMERA kombi (WP12) 2.2 dCi (102kW)
- NISSAN PRIMERA kombi (WP12) 2.2 Di (93kW)
- NISSAN SERENA (C23) 2.3 D (55kW)
- NISSAN SERENA VAN (C23) 2.3 (55kW)
- NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD (74kW)
- NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TDi 4WD (92kW)
- NISSAN TERRANO II (R20) 3.0 Di 4WD (113kW)
- NISSAN TRADE valník/podvozek 2.3 D (55kW)
- NISSAN VANETTE CARGO Krabice (HC 23) 2.3 D (55kW)
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi (100kW)
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 DCi (84kW)
- NISSAN X-TRAIL I (T30) 2.2 dCi 4x4 (100kW)