Palivový filtr Dr!ve+ DP1110.13.0110
- Kategorie: Dodatečné práce
- Výrobce:Dr!ve+
- Katalogový kód:DP1110.13.0110
- EAN:5907714154997
- V nabídce od:11.09.2022
- Dostupnost:skladem
- Dostupné množství: 6 ks
- Velikost závitu:M12X1.5-6H, M14X1.5-6H
- Výška ( v mm ):128
- Vnější průměr 1 [mm]:83
- typ filtru:Filtr zabudovaný do potrubí
- Rozměr závitu - vstup:M 14 X 1.5
- ALFA ROMEO60506968
- ALFA ROMEO60585533
- FIAT71732671
- FIAT6006968
- JAGUARCAC9630
- PEUGEOT9151781580
- PEUGEOT156710
- SAAB9328519
- VAG431133511D
- VOLVO1276864
- VOLVO3413903
- VW431133511D
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) (150kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.K3) (148kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 2.5 V6 (164A1C) (120kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164A) (138kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 (164H1) (168kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164.K1) (155kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V (164K1G, 164K1F) (154kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) (170kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV (164.H1) (171kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 24V QV pohon na 4 kola (164K1H) (171kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 i.e. QV (164.AG) (147kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.A) (141kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) (135kW)
- ALFA ROMEO 164 (164_) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) (132kW)
- ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 Turbo (162.B1C, 162.B1D, 162.B1G) (110kW)
- ALFA ROMEO 75 (162_) 1.8 Turbo i.e. (162.B1E) (114kW)
- ALFA ROMEO GTV (916_) 1.8 16V (916C3) (106kW)