Palivový filtr Dr!ve+ DP1110.13.0027
- Kategorie: Dodatečné práce
- Výrobce:Dr!ve+
- Katalogový kód:DP1110.13.0027
- EAN:5907714164729
- V nabídce od:11.09.2022
- Dostupnost:skladem
- Dostupné množství: 2 ks
- Výška ( v mm ):101
- Vpusť [mm]:8
- Odtok [mm]:8
- Typ paliva:diesel
- typ filtru:Filtr zabudovaný do potrubí
- CATERPILLAR1G7206
- CLAAS0011408211
- CLAAS6005701092
- CLAASCT7700056980
- DAF0893009
- DAF893009
- DEUTZ-FAHR01178754
- DEUTZ-FAHR1178753
- FAHR8121918050900
- HUSQVARNA531029502
- JOHN DEEREAL78988
- MERCEDES-BENZ0014774201
- MERCEDES-BENZA0014776901
- MERCEDES-BENZA0014775601
- MERCEDES-BENZ0014776901
- REFORM211152337
- RENAULT TRUCKS5001866321
- TEREX5411657863
- VOLVO3538564
- BOMAG05715861
- DEUTZ1178753
- DEUTZ01178754
- DYNAPAC49302261
- HAMM2027225
- INGERSOLL-RAND92878990
- MELROE5411657863
- MELROE6687016
- STILL0522524
- WEIDEMANN1000231392
- WEIDEMANN5009009927
- CLAAS ARION 410 (63kW)
- CLAAS ARION 530 (103kW)
- CLAAS ARION 540 (110kW)
- CLAAS ARION 620 (110kW)
- CLAAS ARION 630 (117kW)
- CLAAS ARION 640 (124kW)
- CLAAS AXION 810 (151kW)
- CLAAS AXION 820 (139kW)
- CLAAS AXION 830 (165kW)
- CLAAS AXION 850 (184kW)
- MERCEDES-BENZ /8 (W115) 200 D (115.115) (40kW)
- MERCEDES-BENZ /8 (W115) 220 D (115.110) (44kW)
- MERCEDES-BENZ /8 (W115) 240 D (115.117) (48kW)
- MERCEDES-BENZ /8 (W115) 240 D 3.0 (115.114) (59kW)
- MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) (53kW)
- MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.0 (201.122) (55kW)
- MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) (66kW)
- MERCEDES-BENZ 190 (W201) D 2.5 (201.126) (69kW)
- MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) (90kW)
- MERCEDES-BENZ 190 (W201) Turbo-D 2.5 (201.128) (93kW)
- MERCEDES-BENZ MB autobus (W631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344) (53kW)
- MERCEDES-BENZ MB autobus (W631) D (631.333, 631.343, 631.334, 631.344) (55kW)
- MERCEDES-BENZ MB Krabice (W631) D (631.332, 631.342) (53kW)
- MERCEDES-BENZ MB Krabice (W631) D (631.332, 631.342) (55kW)
- MERCEDES-BENZ MB valník/podvozek (W631) D (631.340) (55kW)
- MERCEDES-BENZ MB valník/podvozek (W631) D (631.340) (53kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 1150L (92kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 125, U 1100L (92kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 52, U 60, U 600,U 600L (38kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 600 (38kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 60T, U 600T (38kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 65 T, U 70 T (48kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 65, U 70 (48kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 650,U 650L (38kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 66, U 72 (55kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 72 ,U 80 (48kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 80, U 84, U 90 (62kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 900 (81kW)
- MERCEDES-BENZ UNIMOG U 900 (62kW)
- NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160) 2.8 D (55kW)
- NISSAN PATROL III/1 Station Wagon (W160) 2.8 D 4x4 (55kW)