Hlavice nástrčná rázová, sada 13ks 10-32 1/2'' PM-ZNU-13-0.5T POWERMAT
Ideální pro autoservisy, vulkanizaci a podobné typy servisů.
  • Kategorie: Klíče
  • Výrobce:POWERMAT
  • Model:Výchozí
  • Katalogový kód:PM-ZNU-13-0.5T
  • EAN:5902565278151
  • V nabídce od:07.03.2024
  • Dostupnost:K odeslání za 2-4 pracovní dny
  • Dostupné množství: 13 ks
  • Vaše cena: 561  / ks
  •  464  bez DPH
+ - ks
Hlavice nástrčná rázová, sada 13ks 10-32 mm, 1/2'' PM-ZNU-13-0.5T POWERMAT
Vlastnosti:
  • Typ hlavice: šestihran
  • Velikost čtyřhranu hlavice pro nasazení na račnu: 1/2 ″
  • Čitelné označení velikosti hlavice
  • Sada v praktickém kufru
  • Sada určená pro autoservisy, opraváře strojů, montážní firmy
Rozměry hlavic:
  • 10 mm
  • 11 mm
  • 12 mm
  • 13 mm
  • 14 mm
  • 15 mm
  • 17 mm
  • 19 mm
  • 21 mm
  • 22 mm
  • 24 mm
  • 30 mm
  • 32 mm
  • Váha (gr):3000
Doporučujeme:
Prohlédněte si další související zboží
Ráčna velká 1/2
Ráčna velká 1/2" MAR-POL
Kat. kód: M53560
K odeslání za 2-4 pracovní dny
194  / ks
160  bez DPH
Magnetická miska obdélníková 240x140mm, 2 magnety MAR-POL
Kat. kód: M66806
K odeslání za 2-4 pracovní dny
150  / ks
124  bez DPH
Pneumatický rázový utahovák 1/2
Pneumatický rázový utahovák 1/2", 300Nm s příslušenstvím GEKO
Kat. kód: G03180
952  / ks
787  bez DPH
Závěsný organizér na nářadí ORDERLINE KOR4, 31-dílů KISTENBERG
Kat. kód: KOR4
316  / ks
261  bez DPH
Momentový nástavec 120 Nm, čtyřhran 1/2", červený FERDUS
Kat. kód: MD-10.365
Nedostupné
360  / ks
298  bez DPH
Související produkty
Zvolte produkty které úzce souvisí s produktem
Rázová nástrčná hlavice 1/2
Rázová nástrčná hlavice 1/2", 19 mm, CrMo - TVARDY
Kat. kód: T00210-19
92  / ks
76  bez DPH
Hlavice kovaná rázová 65mm 1" MAR-POL
328  / ks
271  bez DPH
Hlavice kovaná rázová 85mm 1
Hlavice kovaná rázová 85mm 1" MAR-POL
697  / ks
576  bez DPH
Hlavice kovaná rázová 95mm 1
Hlavice kovaná rázová 95mm 1" MAR-POL
604  / ks
499  bez DPH
Hlavice kovaná rázová 105mm 1
Hlavice kovaná rázová 105mm 1" MAR-POL
818  / ks
676  bez DPH
Nástrčná hlavice rázová 105mm 1
Nástrčná hlavice rázová 105mm 1" GEKO
Kat. kód: G10543
807  / ks
667  bez DPH
Nástrčná hlavice rázová 95mm 1
Nástrčná hlavice rázová 95mm 1" GEKO
639  / ks
528  bez DPH
Nástrčná hlavice rázová 85mm 1
Nástrčná hlavice rázová 85mm 1" GEKO
Nedostupné
443  / ks
366  bez DPH
Hlavice nástrčná, rázová 3/4
Hlavice nástrčná, rázová 3/4" sada 16ks BJC
1 773  / ks
1 465  bez DPH
Rázová nástrčná hlavice 1/2
Rázová nástrčná hlavice 1/2", 17 mm, CrMo - TVARDY